Pokovená fólie na magnetické tabule, samolepicí černá pro křídy, popisovací, šířka 120 cm, metráž

Skladem (>5 m)
Kód: 10015
713,90 Kč 590 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETICKÉ FÓLIE
Barva: černá
Délka (m): 1
Hmotnost (kg): 2,1 kg/bm
Povrchová úprava: matná
Šířka (m): 1,2
Tloušťka (mm): 0,5

UPOZORNĚNÍ:

  • standardní lepidlo vhodné na rovné, hladké povrchy (sklo, lamino, hladké, broušené dřevo, atd.)
  • černý matný povrch na popisování pomocí kříd a křídových popisovačů
  • tloušťka pokovené fólie je 0,5 mm
  • šířka 1200 mm
  • dodáváno v metráži s max. návinem na roli 20 m !

Vyzkoušejte naši skvělou samolepicí pokovenou fólii na magnetické tabule v matně černém provedení! S touto fólií jednoduše vytvoříte černou magnetickou tabuli, která vám bude sloužit jako nástěnka k popisování nebo jako prostor pro uměleckou realizaci u malování s křídami.

S tloušťkou 0,5 mm a šířkou 120 cm fólie nabízí dostatek prostoru pro vaše nápady, a navíc ji dodáváme v metráži, až do délky 20 bm, což vám umožní vytvořit libovolně dlouhou tabuli a libovolně velký prostor k popisování.

Tato všestranná fólie je ideální do studoven, přednáškových sálů, obchodů, restaurací, dětských koutků, kluboven, pracoven a dokonce i do dětských pokojů. Díky jednoduché samolepicí vrstvě ji snadno přilepíte ke stěně, což vám ušetří čas a nervy se složitým vrtáním.

Matně černá popisovací vrstva je jako stvořená pro psaní a kreslení křídami. Vaše poznámky a malby na ní budou vynikat a vytvářet jedinečnou atmosféru a design. A co je nejlepší, poznámky a kresby můžete snadno setřít a fólie bude opět připravena pro další tvorbu.

A jaké nástroje na psaní a kreslení použít? Doporučujeme používat bílé školní křídy nebo barevné křídy, které zaručí perfektní výsledek.

A co když potřebujete na fólii připnout poznámky nebo další věci? Nezoufejte, máme tu tipy přímo pro vás! Pro připnutí menších poznámek doporučujeme použít neodymové magnety s nosností 1 až 4 kg nebo kancelářské magnety. Vždy sáhněte po magnetech vyrobených z neodymu, klasické feritové magnety nebudou tolik účinné. A nezapomeňte, že na naší pokovené fólii skvěle drží i barevné magnetické fólie a pásky.

Pokovená fólie je nejen praktická, ale také velmi flexibilní. Můžete ji snadno upravit na požadovaný rozměr, a to jednoduše pomocí nůžek nebo zalamovacím nožem. Před lepením se ujistěte, že je povrch čistý a bez prachu.

Zpět do obchodu