Magnetický držák vizitky

Skladem (>5 ks)
Kód: 10265
5,45 Kč 4,50 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETICKÉ FÓLIE
425: 13
Rozměr (mm): vizitka (90 x 50)
Tloušťka (mm): 1

Perfektní řešení pro uchycení vizitky, kterou potřebujete mít na očích. To je magnetický držák vizitky. Můžete ho připevnit např. na lednici, kovovou tabuli a jiné kovové předměty. Skvěle se hodí do pracovny na nástěnku.

Držák pojme vizitku o rozměru 90 x 50 mm, má tloušťku 1 mm a hmotnost 13 g. Připevněte si na něj vizitku od lékaře, pracovní vizitky nebo vizitky z veletrhu. Jistě oceníte sílu a opakovatelnou použitelnost magnetického držáku, který při běžné manipulaci snadno odtrhnete.

Posouzení shody:

  • Jedná se o výrobek určený k uvedení na trh EU, u kterého není stanovena povinnost posuzovat shodu s nařízením vlády, resp. přejímanou směrnicí EU k provedení posouzení shody vlastností s těmito předpisy, tudíž výrobci (dodavateli) není stanovena povinnost posouzení shody, vydání prohlášení o shodě a označení shody.

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

Zpět do obchodu