Pokovená fólie, samolepicí černá s pěnovým lepidlem, popisovací, 100 × 60 cm

Skladem (>5 ks)
Kód: 10017
568,70 Kč 470 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETICKÉ FÓLIE
Barva: černá
Délka (m): 0,6
Hmotnost (kg): 1,03 kg
Povrchová úprava: matná
Šířka (m): 1
Tloušťka (mm): 1

UPOZORNĚNÍ:

  • silnější pěnové lepidlo vhodné na hrubší zdi a omítky, né úplně hladké, rovné povrchy
  • černý matný povrch na popisování pomocí kříd a křídových popisovačů
  • tloušťka pokovené fólie je 0,85 mm 
  • dodáváno v arších o rozměru 1000 x 600 mm

Zakupte naši jedinečnou samolepicí pokovenou fólii černé matné barvy s pěnovým lepidlem, která je ideální k použití jako popisovací magnetická tabule. S rozměry 100 × 60 cm a tloušťkou 1 mm nabízí dostatek prostoru pro realizaci nápadů a kreativních vizí. Tato fólie je vybavena měkkým pěnovým lepidlem, které vám umožní ji snadno přilepit i na nerovné povrchy, což vám poskytne větší flexibilitu a možnosti umístění.

Naše černá popisovací fólie je vhodná pro použití v kancelářích, obchodech, pracovnách i dětských pokojích, kde může sloužit jako magnetická nástěnka pro přicvaknutí magnetů, magnetických figurek, magnetických čísel a písmen, ale i jiných typů magnetických doplňků.

Tabuli lze i popsat. Popisovací plocha je matná, což zajišťuje, že napsané či nakreslené záznamy budou perfektně vidět. Když už nebudete napsané záznamy potřebovat, jednoduše je setřete a fólie bude připravena pro další použití. Pro psaní a kreslení na fólii doporučujeme použít bílé školní křídy nebo barevné křídy, které jsou na ní skvěle vidět.

Pokud jde o poznámky, je ideální použít menší neodymové magnety s nosností 1 až 4 kg. Naše fólie je kompatibilní i s novějšími typy magnetek na ledničku, které obsahují neodymový magnet, nebo magnetky vyrobené z magnetické fólie, jako jsou například foto magnetky. Pokud jde o klasický feritový magnet, jeho použití není ideální, ale můžete použít běžný ocelový plech s pozinkovaným povrchem, který bude perfektně sloužit jako magnetická podložka. A nezapomeňte, že na pokovené fólii skvěle drží i barevné magnetické fólie a magnetické pásky, které poskytují další možnosti, jak fólii využít.

Aby vaše kreativita nemohla být nikterak omezená, naše pokovená fólie je snadno upravitelná. S tloušťkou 1 mm ji můžete jednoduše stříhat nůžkami a přizpůsobit jí tak požadovanému rozměru.

Zpět do obchodu