Pokovená fólie - bílá, popisovatelná, 120 x 90 cm

Skladem (>5 ks)
Kód: 10014
694,54 Kč 574 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETICKÉ FÓLIE
Barva: lesklá bílá
Délka (m): 0,9
Hmotnost (kg): 2,23 kg
Šířka (m): 1,2
Tloušťka (mm): 0,5

UPOZORNĚNÍ: 

  • standardní lepidlo vhodné na rovné, hladké povrchy (sklo, lamino, hladké, broušEné dřevo, atd.)
  • lesklá bílá strana popisovatelná pomocí fixů na whiteboard
  • tloušťka pokovené fólie je 0,5 mm
  • dodáváno v arších o rozměru 1200 x 900 mm

Představujeme úžasného pomocníka do kanceláře, ale i do domácnosti - samolepící pokovenou bílou fólii. Tato samolepicí fólie je výjimečná svou schopností snadno přilnout ke stěně a v mžiku se stát magnetickou tabulí či popisovatelnou nástěnkou šitou na míru.

Její rozměry 120 × 90 cm z ní činí ideální volbu do kanceláří, obchodů, pracoven, i dětských pokojů pro malé kreativce. Díky bílému lesklému povrchu na ni můžete snadno psát, kreslit a zaznamenávat různé poznámky. A co je nejlepší, vše se dá snadno setřít, čímž se před vámi opět objeví zcela nový prostor pro další práci.

Naše pokovená, bílá, magnetická, samolepící fólie je dokonalým společníkem díky své všestrannosti. Pro snadné popisování doporučujeme používat speciální fixy na whiteboard, které jsou s ní zcela kompatibilní. Ale co by to bylo za magnetickou tabuli bez skvělých magnetů? Doporučujeme používat neodymové magnety s nosností 1 až 4 kg, magnetické figurky nebo moderní magnetky vyrobené z magnetické fólie, které tabuli skvěle doplní. Klasické feritové magnety nedoporučujeme, pro tyto účely jsou příliš slabé.

Pokovená fólie je navíc neuvěřitelně flexibilní. Pokud byste potřebovali jiný rozměr, není problém. Stačí ji jednoduše přistřihnout nůžkami a tím si vytvořit tabuli na míru.

Pokud jste vášnivými výtvarníky, rádi vás potěšíme informací, že na této fólii dobře drží i barevné magnetické fólie a pásky. Vytvořte si jedinečné designy nebo funkční organizéry.

Zpět do obchodu