Pokovená fólie, samolepicí bílá s pěnovým lepidlem, popisovací, 100 × 60 cm

Skladem (>5 ks)
Kód: 10018
568,70 Kč 470 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETICKÉ FÓLIE
Barva: lesklá bílá
Délka (m): 0,6
Hmotnost (kg): 1,16 kg
Šířka (m): 1
Tloušťka (mm): 0,85

UPOZORNĚNÍ:

  • silnější pěnové lepidlo vhodné na hrubší zdi a omítky, né úplně hladké, rovné povrchy
  • lesklá bílá strana popisovatelná pomocí fixů na whiteboard
  • tloušťka pokovené fólie je 0,85 mm
  • dodáváno v arších o rozměru 1000 x 600 mm

Objevte nové možnosti s bílou lesklou fólií s pěnovým lepidlem, která je navržena jako popisovací magnetická tabule. S rozměry 100 × 60 cm a tloušťkou 0,85 mm nabízí ideální prostor pro zaznamenávání vašich myšlenek a kreativních nápadů. Ať už jste v kanceláři, obchodě, pracovně nebo v dětském pokoji, tato fólie bude skvělým pomocníkem v každodenním životě.

Fólie je vybavena pěnovým lepidlem, které zajistí, že se fólie silně přilepí i na nerovné povrchy. Díky tomu máte maximální svobodu, kam fólii umístit a už se nemusíte omezovat jen na hladké plochy. Stačí ji snadno přilepit a vaše nová magnetická tabule je připravena k použití.

Leskle bílá plocha je ideální k psaní a kreslení a zajistí, že všechny vaše výtvory budou skvěle vidět. Vždy používejte fixy na whiteboard nebo jiné vhodné psací nástroje, aby vaše záznamy vynikaly. A co je nejlepší, vše nakonec stačí jednoduše setřít a můžete fólii používat znovu od začátku.

Naše fólie je navržena tak, aby byla kompatibilní s neodymovými magnety. S těmito silnými magnety nebudete mít žádné starosti s jejich přichycením na fólii. Skvěle na ni drží i barevné magnetické fólie nebo pásky.

Máte-li suvenýry nebo slabší černé feritové magnety, není problém. Můžete využít běžný ocelový plech s pozinkovaným povrchem, který vám skvěle poslouží jako magnetická podložka pro tyto účely.

Pokovená fólie je navíc velmi snadno upravitelná. S tloušťkou 0,85 mm ji můžete jednoduše stříhat nůžkami nebo jí upravit za pomoci řezacího nože.

Zpět do obchodu