Foto magnetky, sada na výrobu 10 ks vlastních magnetek o rozměru 10 x 15 cm

Skladem (>5 ks)
Kód: 60288
42,35 Kč 35 Kč bez DPH
Kategorie: Fotomagnetky
Magnetická síla: 0.029 kg
Magnetizace: Izotropní magnetizace – magnety lze opakovaně přemístit
Rozměr: 152 x 102 x 0.5 mm
Povrch: Samolepící
Počet: 10 ks
Tloušťka: 0,5 mm
Magnetická síla (kg): 29 g/cm²

Proměňte vaší lednici v galerii. Vytvořte si vlastní fotoalbum a užijte si každodenní pohled na oblíbené fotky pomocí této sady foto magnetek. 

Vaše lednice částečně odráží vaši osobnost. Většina domácností si na lednici připevňuje pomocí magnetek např. nákupní seznamy, objednací kartičky k doktorovi, suvenýry z cest, fotky nebo obrázky od dětí. Pokud toužíte být v této oblasti kreativní, pořiďte si magnetickou sadu na vlastní výrobu obrázkových magnetů. 

Na magnetky o rozměru 10 x 15 cm si můžete nalepit například fotky dětí, obrázky, kuchařské recepty, návody, předsevzetí, postupy, vzpomínkové lístky, jízdenky, poštovní známky nebo třeba vstupenky. Magnetky můžete použít také pro vytvoření originálního dárku pro babičky a dědečky.

Pokud budete potřebovat menší rozměr, stačí si magnetku jednoduše ustřihnout pomocí nůžek do požadované velikosti.

Klíčové vlastnosti

  • Foto magnetická sada na výrobu 10 ks vlastních magnetek o rozměru 10 x 15 cm
  • Samolepicí povrch
  • Izotropní magnetizace – magnety lze opakovaně přemístit
  • Magnetická síla 29 g/cm2
  • Tloušťka magnetu 0,5 mm

Jak fotomagnetky kretivně využít najdete v našem článku. 

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

Zpět do obchodu