Magnetická fólie na auto - lesklá bílá, tloušťka 0,7 mm, šířka 0,62 m, délka 1m

Skladem (>5 m)
Kód: 10011
363 Kč 300 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické polepy na auto
Barva: lesklá bílá
Šířka (m): 0,62
Délka L (m): 1
Magnetická fólie na auto - lesklá bílá, tloušťka 0,7 mm, šířka 0,62 m, délka 1m
Novinka

Detailní popis produktu

Přicházíme s inovativní technologií magnetické fólie NeoFlex, která přináší až o 100 % vyšší nosnost než klasická magnetická fólie. Je ideální pro využití k reklamní propagaci na firemní vozidla. NeoFlex poskytuje větší odtrhovou sílu, díky speciálnímu laku, který odolá i vysokým letním teplotám.

Magnetická fólie je jednoduchý, ale geniální vynález, který se často využívá jako nosič pro reklamu. Grafika se na magnetickou fólii snadno tiskne, a to i za pomoci běžných tiskových metod, které vlastní každé moderní reklamní nebo tiskové studio. Její hlavní výhodou je jednoduchá instalace a možnost snadného odstranění bez zanechání stop nebo poškození laku. Fólie pevně drží, ale lze ji snadno stříhat a řezat do tvarů, dle potřeby.

Fólie je vyrobena z nemagnetické strany s bílým PVC povrchem, což umožňuje přímý tisk na fólii nebo nalepení vytištěné grafiky.

  • Cena je uváděna za 1 metr 
  • Tloušťka: 0,7 mm
  • Šířka: 62 cm

Upozornění: Vždy se vyvarujte přiblížení magnetických fólií k neodymovým magnetům, protože by to mohlo vést k jejich demagnetizaci, čímž by ztratily své magnetické vlastnosti.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

  • Fólii nevystavujte přímému slunečnímu záření. Může vyblednout.
  • V případě použití fólie jako reklamního nosiče na automobil fólii po dokončení jízdy vždy sejměte. Nenechávejte fólii na voze dlouhodobě.
  • Při instalaci fólie je nutné dokonale očistit jak povrch, na který přijde fólie, tak i magnetickou část fólie, aby nedošlo k poškrábání povrchu. 
Zpět do obchodu