Magnetické polepy na auto

Magnetická fólie na auto je skvělým řešením pro všechny, kteří hledají způsob, jak se zviditelnit, zlepšit propagaci své firmy a podnikání, a to zcela jednoduše tím, že si vytvoříte účinnou reklamní propagaci na firemní vozidla. Díky své větší odtrhové síle a speciálnímu povrchu odolá i vysokým teplotám v létě, aniž by ztratila své magnetické vlastnosti nebo vybledly barvy potisku.

1 položek celkem

Magnetická fólie na auto

Grafika se na tuto magnetickou fólii snadno tiskne a není potřeba, žádných specializovaných zařízení nebo firem. Její potisk zvládne každé moderní reklamní nebo tiskové studio. Stejně tak její instalace je jednoduchá a při jejím odstraňování se nemusíte obávat, že zanechá na karoserii stopy nebo by poškodila lak. Fólii lze taktéž jednoduše stříhat a tvarovat podle potřeby.

Při výběru vhodné magnetické fólie pro auto je klíčovým faktorem její tloušťka, která přímo ovlivňuje její sílu a odolnost. Pro reklamní magnetické polepy na automobily se obecně považuje tloušťka minimálně 0,7 mm za přijatelnou, jelikož menší tloušťka nemusí poskytovat dostatečnou odolnost vůči vnějším vlivům, jimž je vozidlo vystaveno.

Aby byla magnetická fólie chráněna před poškozením, je důležité správně ji skladovat. Když není používána, měla by být svou plochou umístěna na ocelový povrch. Alternativně je možné ji srolovat, ale je nezbytné zajistit, aby potištěná strana směřovala ven. Nesprávný způsob skladování může způsobit, že fólie ztratí své vlastnosti.

Zpět do obchodu