Magnetický pásek neodymový se silnou samolepicí vrstvou 20x1,5 mm - délka 1 m

Skladem (>5 m)
Kód: 10602
739,31 Kč 611 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické lepící pásky
Délka (m): 1
425: 82
Magnetická síla: 1 620 Gs
Materiál: Feritový prášek pojený plastem
Odtrhová síla (kg): 450 g/cm²
Šířka (mm): 20
Teplotní odolnost: 100 °C
Tloušťka (mm): 1,5
Typ: NdFeB

Neodymový magnetický pásek se silnou samolepicí vrstvou disponuje velkou odtrhovou silou 450 g/cm2. Tato varianta je až 4x silnější než při použití běžných magnetických pásek, čemuž vděčí díky kombinaci neodymu, železu a boru. Spolehlivě udrží různé kovové předměty v jakékoliv poloze. Díky dostatečné šířce 20 mm můžete připevnit středně těžké předměty a nemusíte mít obavy, že by tyto předměty samovolně padaly.

Magnetická páska z neodymu má tloušťku 1,5 mm a délku 1 m. Pásku je možné podle potřeby nastřihat běžnými nůžkami a získat optimální délku. Snadno ho přiložíte na kovovou plochu, např. na lednici nebo nástěnku. Na jedné straně se nachází magnetická vrstva pro přichycení magnetických předmětů a na druhé je opatřený silnou samolepicí vrstvou od firmy 3M, díky které bude držet jako přibitá. Magnetická páska je dodávána v rolích 1 metru. Pokud objednáváte 3 m, obdržíte například tři jednotlivé role po 1 metru.

Magnetizace multipolární

Směr magnetizace se u magnetických pásků mění každých pár milimetrů. Severní a jižní póly jsou tak rozloženy v pruzích a běžně se střídají v těsném sledu. Zvyšuje se přilnavost při přímém kontaktu s feromagnetickými povrchy a pevnost přilnutí. Naopak je u pásku snížen dosah magnetického pole.

Možnosti využití magnetických pásků

Magnetický pásek využijete ve skladu, dílně, ve školství, marketingu, na výstavách, v kancelářích nebo domácnostech. Může sloužit pro označení regálu v obchodech, značení automobilů, výloh či reklamních bannerů. Pásek je popisovatelný a lze ho velikostně či tvarově upravit, což využijete například na jednorázových prodejních akcích. Můžete s ním označovat jmenovky, vizitky, zboží i reklamní dárky na plesech a firemních akcích. V domácnostech pásek lze použít k dekoračním účelům, nebo také pro těsnění dveřních rámů, či přichycení sítí proti hmyzu.Posouzení shody:

  • Jedná se o výrobek určený k uvedení na trh EU, u kterého není stanovena povinnost posuzovat shodu s nařízením vlády, resp. přejímanou směrnicí EU k provedení posouzení shody vlastností s těmito předpisy, tudíž výrobci (dodavateli) není stanovena povinnost posouzení shody, vydání prohlášení o shodě a označení shody.
Zpět do obchodu