Velmi silný magnet v plastovém pouzdře bez potisku - černý

Skladem (>5 ks)
Kód: 60161
8,47 Kč 7 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETY
Barva: černá
Hmotnost celková: 1,9 g
Magnetická indukce: 5250 Gs
Materiál: Plast
Odtrhová síla (kg): 0,85
Průměr magnetu (mm): 5
Průměr pouzdra (mm): 9
Teplotní odolnost: 50 °C
Typ magnetu: Neodym (NdFeB)
Výška B (mm): 18

Silný neodymový magnet kuželovitého tvaru pro rychlé a praktické upevnění, používaný především v kancelářích. Magnet je vyráběný na 3D tiskárně za použití materiálu PLA, jedná se o polyester z rostlinných materiálů, který je vysoce tvrdý a také biologicky rozložitelný, magnet není vhodný ke styku s potravinami. 

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

 

Zpět do obchodu