Velmi silný magnet v plastovém pouzdře bez potisku - bílý

 

Skladem (>5 ks)
Kód: 60150
36,30 Kč 30 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETY
425: 10,9
Odtrhová síla (kg): 4
Odtrhová síla (N): 40
Označení: MVP-30 NdFeB-BP
Popis: Použitý velmi silný neodymový NdFeB magnet. Na nástěnce udrží až 25 ks papíru formátu A4.
Povrchová úprava: bez potisku
Průměr pouzdra (mm): 30

Velmi silný neodymový magnet vhodný na magnetickou tabuli. 

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

Zpět do obchodu