Nalepovací tabule - lesklá bílá, popisovatelná (PET), Rozměr: 100x62cm

Doporučujeme koupit i silné neodmyové magnety, které Vám budou na tabuli hezky držet. 

Skladem (>5 ks)
Kód: 10012
568,70 Kč 470 Kč bez DPH
Kategorie: Nalepovací tabule
Barva: lesklá bílá
Délka L (m): 1
Šířka (m): 0,62

Tato samolepicí pokovená fólie je vyrobena z bílého lesklého materiálu a je určena k použití jako magnetická tabule s možností popisování. Její rozměry jsou 100 x 62 cm, tloušťka činí 0,85 mm a váží 1,2 kg. Tato fólie je vhodná pro použití s neodymovými magnety a umožňuje snadné popisování.

Je ideální volbou pro kanceláře, obchody, pracovny nebo dokonce dětské pokoje. Díky samolepicí vrstvě je možné tuto fólii jednoduše přilepit na stěnu. Popisovací vrstva fólie je leskle bílá, což umožňuje snadnou čitelnost napsaných nebo nakreslených záznamů. Stačí je jednoduše setřít a získáte opět volnou plochu pro další tvorbu. Doporučujeme použití fixů na whiteboard pro psaní na tuto fólii.

Tato fólie je kompatibilní s menšími neodymovými magnety s nosností 1 až 4 kg, magnetickými figurkami nebo kancelářskými magnety. Jejich použití je ideální, protože starší feritové magnety jsou pro tento účel slabé. Můžete také použít novější typy magnetek na ledničku obsahující neodymový magnet nebo magnetky vyrobené z magnetické fólie, které lze přicvaknout na tuto pokovenou fólii.

Tato pokovená fólie má tloušťku 0,85 mm a můžete ji snadno upravit na požadovaný rozměr pomocí nůžek. Dobře na ní drží také barevné magnetické fólie a pásky, které lze také stříhat nebo řezat odlamovacím nožem.

Tip: Pokud potřebujete přicvakávat na stěnu slabší (černé) feritové magnety nebo suvenýry a magnetky na ledničku s feritovým magnetem, které mají nižší magnetickou sílu, můžete použít běžný ocelový plech s pozinkovaným povrchem.

Zpět do obchodu