Nalepovací tabule

Objevte široký sortiment magnetických fólií, ať už těch klasických, nebo nalepovacích, či dokonce pokovených. Všechny tyto fólie přinášejí inovativní řešení do každodenního života. 

Nalepovací tabule - lesklá bílá, popisovatelná (PET), Rozměr: 100x62cm
Neu
470 Kč ohne MwSt.
568,70 Kč

Doporučujeme koupit i silné neodmyové magnety, které Vám budou na tabuli hezky držet. 

Art.-Nr.: 10012
Pokovená fólie, samolepicí bílá s pěnovým lepidlem, popisovací, 100 × 60 cm
470 Kč ohne MwSt.
568,70 Kč
Art.-Nr.: 10018
Pokovená fólie, samolepicí černá s pěnovým lepidlem, popisovací, 100 × 60 cm
470 Kč ohne MwSt.
568,70 Kč
Art.-Nr.: 10017
Pokovená fólie - bílá, popisovatelná, 120 x 90 cm
574 Kč ohne MwSt.
694,54 Kč
Art.-Nr.: 10014
Pokovená fólie na magnetické tabule, samolepicí černá pro křídy, popisovací, šířka 120 cm, metráž Art.-Nr.: 10015
5 Artikel insgesamt

Nalepovací tabule

Magnetická fólie je ten nejlepší prostředek, jak podpořit svou kreativitu, ale i jak si zlepšit organizaci. Samolepící vrstva této fólie umožňuje jednoduchou instalaci, aniž byste potřebovali další nástroje, jako je vrtačka. To, že ji lze snadno přilepit z ní dělá nejlepší volbou do kanceláří, domovů, dílen nebo dětských pokojů. Fólie je plně kompatibilní s neodymovými magnety, ale pro větší estetický prvek na ni lze použít i barevné magnetické pásky.

S pokovenou magnetickou fólií, která je popisovatelná, si vytvoříte magnetickou tabuli na míru.  Jsou ideální do kanceláří, obchodů, pracoven i dětských pokojů. Je vyrobena z bílého lesklého materiálu, který můžete jednoduše popsat a všechny napsané poznámky i smazat. Samolepící vrstva této fólie umožňuje jednoduchou instalaci na stěnu bez potřeby dalšího lepidla či nepříjemného vrtání. Stačí ji přilepit a ihned je připravená k použití. Fólie je plně kompatibilní s neodymovými magnety, a to s nosností od 1 do 4 kg.

Samolepící pokovená magnetická fólie je nejen praktická, ale i stylová. Ideální pro psaní a kreslení křídami, umožní vám vytvářet vizuálně atraktivní poznámky, nápady a umělecká díla, která lze snadno setřít a připravit prostor pro další tvorbu. Pokovená fólie nabízí nejen estetiku, ale i flexibilitu. Snadno ji přizpůsobíte požadovaným rozměrům pomocí nůžek nebo zalamovacího nože. Díky samolepicí vrstvě je její instalace rychlá a jednoduchá, což vám ušetří čas a umožní umístit tabuli přesně tam, kde ji potřebujete.

Zurück zum Einkaufen