Silný kancelářský magnet neodymový pr. 8x2 mm

Skladem (>5 ks)
Kód: 20872
16,94 Kč 14 Kč bez DPH
Kategorie: MAGNETY
425: 0,57
Magnetické vlastnostI: VMM5-N38
Odtrhová síla (kg): 0,39
Odtrhová síla (N): 3,9
Popis: Použitý velmi silný neodymový NdFeB magnet. Na nástěnce udrží až 8 ks papíru formátu A4.
Povrchová úprava: nikl
Průměr (mm): 8
Teplotní odolnost: 80 °C
Výška: 2 mm

Maličký nenápadný, ale velmi silný magnet. Má atraktivní design, ergonomický tvar, aby se s ním na nástěnce snadno manipulovalo. Na nástěnce magnet nepůsobí rušivě. 

SPOLKNUTÍ MAGNETŮ: Magnety nepolykejte ani nevdechujte. Přitáhnutí magnetů nacházejících se v těle může způsobit vážné poranění a vyžaduje okamžitou lékařskou pomoc. Udržujte mimo dosah dětí. Magnety nejsou hračka.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Magnety jsou velmi křehké. Srážející se magnety mohou prasknout a ostré třísky mohou být vymrštěny do vzdálenosti několika metrů a poranit oči. Manipulujte s magnety opatrně a pozorně, zabraňte kolizi magnetů. POZOR: Neodymové magnety jsou velmi silné a mohou k sobě přiskočit i na velkou vzdálenost. Držte magnety v dostatečné vzdálenosti od sebe a při manipulaci s nimi noste ochranné brýle. Myslete také na bezpečnost osob, které manipulaci s magnety přihlížejí.

NEBEZPEČÍ ÚRAZU: Velké, zejména neodymové magnety mají velmi silnou přítažnou sílu. Nepozorná a nesoustředěná manipulace s nimi může způsobit zaseknutí prstů nebo kůže mezi magnety. POZOR: toto může způsobit modřiny a pohmožděniny. Velmi velké, zejména neodymové magnety mohou způsobit zlomeniny kostí. Při manipulaci s většími magnety noste silnější ochranné rukavice.

Zpět do obchodu