Magnetický pásek se silnou samolepicí vrstvou 15x2 mm, délka - 1 m

Skladem (>5 m)
Kód: 10200
16,94 Kč 14 Kč bez DPH
Kategorie: Magnetické lepící pásky
425: 110
Materiál: Feritový prášek pojený plastem
Metrů v návinu (m): 100
Odběrové množství: Minimální odběrové množství je 1 bm. Prodáváme libovolný počet metrů. Při nákupu více běžných metrů dodáváme zboží v jednom kuse
Odtrhová síla (kg): 120 g/cm²
Povrchová úprava: se silnou samolepicí vrstvou 3M
Šířka (mm): 15
Teplotní odolnost: -20 - +40
Tloušťka (mm): 2

Magnetický pásek se silnou samolepicí vrstvou nalezne široké uplatnění, jak v kanceláři, tak i v domácnostech. Na jedné straně se nachází magnetická vrstva pro přichycení magnetických předmětů a na druhé je opatřený silnou samolepicí vrstvou, díky které bude držet jako přibitý. Pásek je vyroben z feritového prášku pojeného plastem a disponuje odtrhovou silou 120 g/cm2. Dobře udrží růzkovové předměty v jakékoliv poloze. Díky dostatečné šířce 15 mm nemusíte mít obavy, že by tyto předměty samovolně padaly.

 Černá magnetická páska má tloušťku 2 mm. Dle potřeby ji můžete nastřihat běžnými nůžkami a dosáhnout tak požadované délky. Páska odolává teplotnímu rozpětí od -20 do 40°C. Pozor na překročení této teploty, došlo by k odmagnetování.

Magnetizace multipolární

Směr magnetizace se u magnetických pásků mění každých pár milimetrů. Severní a jižní póly jsou tak rozloženy v pruzích a běžně se střídají v těsném sledu. Zvyšuje se přilnavost při přímém kontaktu s feromagnetickými povrchy a pevnost přilnutí. Naopak je u pásku snížen dosah magnetického pole. Zpravidla platí, že silnější pásky mají méně magnetických pólů. Vliv na možnost kombinování magnetické pásky má lamelární magnetizace.

Možnosti využití magnetických pásků

Magnetický pásek využijete ve skladu, dílně, ve školství, marketingu, na výstavách, v kancelářích nebo domácnostech. Může sloužit pro označení regálu v obchodech, značení automobilů, výloh či reklamních bannerů. Pásek je popisovatelný a lze ho velikostně či tvarově upravit, což využijete například na jednorázových prodejních akcích. Můžete s ním označovat jmenovky, vizitky, zboží i reklamní dárky na plesech a firemních akcích. V domácnostech pásek lze použít k dekoračním účelům, nebo také pro těsnění dveřních rámů, či přichycení sítí proti hmyzu.

Posouzení shody:

  • Jedná se o výrobek určený k uvedení na trh EU, u kterého není stanovena povinnost posuzovat shodu s nařízením vlády, resp. přejímanou směrnicí EU k provedení posouzení shody vlastností s těmito předpisy, tudíž výrobci (dodavateli) není stanovena povinnost posouzení shody, vydání prohlášení o shodě a označení shody.
Zpět do obchodu