Magnetický pásek 30x0,6 mm, délka 1 m, modrý

Skladem (>5 m)
Kód: 10284
23,35 Kč 19,30 Kč bez DPH
Kategorie: Barevné magnetické pásky
Barva: modrá +/- RAL 5019
425: 56
Materiál: Feritový prášek pojený plastem
Metrů v návinu (m): 10
Odběrové množství: Minimální odběrové množství je 1 bm. Prodáváme libovolný počet metrů. Při nákupu více běžných metrů dodáváme zboží v jednom kuse
Šířka (mm): 30
Teplotní odolnost: -20 - +40
Tloušťka (mm): 0,6
Upozornění: Pásek se magnetickou silou přichycuje na kovové předměty (lednička, auto, regály…). Magnetický pásek NESLOUŽÍ jako magnetická ná

Magnetický pásek o tloušťce 0,6 mm a šířce 30 mm je vyroben z feritového prášku pojeného plastem. Snadno se nastříhá pomocí obyčejných nůžek. Pomocí magnetické síly se pásek snadno přichycuje na kovové předměty, jako jsou různé kovové regály, lednička, mikrovlnná trouba nebo auto.

Pásek je dodáván v modré barvě. Odolává teplotnímu rozpětí od -20 do 40°C. Upozorňujeme, že magnetický pásek NESLOUŽÍ jako magnetická nástěnka, magnety na pásku nebudou dobře držet. Pokud chcete přichytávat magnety, použijte magnetickou lištu. 

Posouzení shody:

  • Jedná se o výrobek určený k uvedení na trh EU, u kterého není stanovena povinnost posuzovat shodu s nařízením vlády, resp. přejímanou směrnicí EU k provedení posouzení shody vlastností s těmito předpisy, tudíž výrobci (dodavateli) není stanovena povinnost posouzení shody, vydání prohlášení o shodě a označení shody.
Zpět do obchodu